Publiceringsdatum: 2026-01-21
Letar du efter anställning inom naturbruk? Letar du efter en chans att arbeta som bärplockare på Blomskogs Sopp och Bär AB? Nu är det möjligt. Blomskogs Sopp och Bär AB söker efter en ny anställd på heltid under tills vidare som är redo att ta sin karriär till nästa nivå.
Denna tjänst finns tillgänglig i Årjäng som är tjänsteorten. Om du är intresserad av en karriär inom bärplockare, ta en titt på de tretton lediga tjänsterna som Blomskogs Sopp och Bär AB erbjuder för att se om det är en matchning. Här är chansen att bli en del av Blomskogs Sopp och Bär AB och jobba som bärplockare! Ansök senast söndag den åttonde februari 2026.
Blomskogs Sopp och Bär AB söker till säsongen 2026 ett antal bärplockare.
Det är önskvärt om du har körkort,men inget krav.
Arbetet är heltid under säsongen som pågår under tiden juli till och med november.
Lite beroende på sommarens väder.
Ingen tidigare erfarenhet krävs,men vi förutsätter att du som söker har intresse för bärplockning.
| Antal tjänster | 13 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | Blomskogs Sopp och Bär AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5568778400 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Bärplockare |
| Yrkesområde | Naturbruk |
Blomskogs Sopp och Bär AB söker tretton personer till denna tjänst som bärplockare med placerings i Årjäng. Om det låter intressant att arbeta som bärplockare hos Blomskogs Sopp och Bär AB skickar du in din ansökan senast 2026-02-08.
Källa: Arbetsförmedlingen
Partille kommun söker en person till tjänsten som trädgårdsmästare, anläggning i Partille.
2026-01-14
Mer infoHovstaterna söker tjugo personer till tjänsten som trädgårdsarbetare/plantskolearbetare, trädgård i Stockholm.
2026-01-05
Mer infoHovstaterna söker tjugo personer till tjänsten som parkarbetare/utemiljöarbetare/miljövärd i Stockholm.
2026-01-05
Mer info